Herbalife

Herbalife

Herbalife ponúka širokú paletu vysokokvalitných prípravkov, s pomocou ktorých môžete poskytnúť organizmu optimálnu výživu po celý deň. V našej ponuke nájdete ako prípravky pre vnútornú výživu, tak aj kozmetické prípravky pre vyváženú vonkajšiu výživu.

Základom optimálneho aktívneho životného štýlu je program vyváženej výživy, ktorý organizmu poskytuje potrebné množstvo živín potrebných pre jeho každodennú činnosť. Produkty herbalife sú jedinečnou voľbou, pretože vďaka svojmu unikátnemu zloženiu podporujú udržanie optimálnej kondície. Herbalife je oveľa viac než len výživa.

Herbalife ponúka optimálnu výživu v kombinácii s programami, ktoré možno individuálne upraviť podľa aktuálnych potrieb každého jedinca.

Individuálnou úpravou a výberom vhodných produktov je možné vytvoriť program na mieru podľa potrieb každého jednotlivca. Treba pamätať aj na fyzickú aktivitu. Vhodné pravidelné cvičenie je dôležitou súčasťou kruhu optimálnej výživy.

Všetky produkty Herbalife pre reguláciu hmotnosti sú určené na použitie len ako súčasť optimálneho jedálneho lístka v spojení s pravidelnou fyzickou aktivitou. Nech už je vaším cieľom schudnúť, alebo si udržať optimálnu kondíciu, vždy vieme, ako vám pomôcť!

Ponuka produktov...