Tetovanie

Ponúkame Vám trvalé tetovanie, opravy a prerábky starých tetovaní. Spracujeme aj vami prinesené návrhy. Pri výkonoch sa dodržiavajú prísne hygienické zásady.

Čítať ďalej...

Čo vedieť skôr, než si vyberiem prvé tetovanie. Aké sú riziká? Ako prebieha tetovanie? Bolí to? Existuje veková hranica? A môžem si dať tetovanie aj v lete?

Čítať ďalej...

Skôr ako sa rozhodnete dať si spraviť prvé tetovanie venujte chvíľku času nasledujúcim riadkom. Možná Vás usmernia prípadne pomôžu pri rozhodovaní.

Čítať ďalej...

Starostlivosť o trvalé tetovanie: Je mnoho spôsobov ako dosiahnuť  zahojenie nového tetovania. Práve starostlivosť je veľmi dôležitým článkom  k peknému a kvalitnému tetovaniu.

Čítať ďalej...

Vypalovanie laserom do dreva, kože, plastov, kartónu, bambusu a gumy, umožnuje vypláliť ľubovolný motív, ktorý je trvácny a odolný voči opotrebeniu.

Čítať ďalej...

Z NAŠEJ ĎALŠEJ PONUKY

Dočasné tetovanie
V prípade ak ste sa ešte nerozhodli pre trvalé tetovanie môžete vyskúšať dočasné zdobenie časťí tela. Máme pre Vás vodou prenášatelné nálepky.
Parfémy Yodeyma
Yodeyma Paris je francúzska značka, ktorá vyrába vlastné vône s rovnakým zložením vonných kompozícií ako u slávnych mien Dolce & Gabbana, Calvin Klein, DKNY, Nina Ricci, Lancome, Giorgio Armani, Ralph Lauren, Chloé, Lanc’me a rad ďalších.

Naša ponuka

Foto & Video
Ponúkame Vám fotografické služby v oblasti umeleckého fotografovania, svadieb, spoločenských a firemných podujatí. Dlhoročné skúsenosti, najmodernejšia technika a spracovanie fotografií od nafotenia, až po finálne úpravy sú zárukou tých najkvalitnejších a najkrajších fotografií.

Viac na partnerskej stránke.